Kısıklı klima servisi, Kısıklı Klima Bakımı, Kısıklı Klima Montajı, Bayi.

  • Klima yer değiştirme
  • Klima alt yapı hazırlama
Kısıklı klima servisi

Kısıklı klima servisi geniş bir bölgede hizmet verir.

Kısıklı Klima Servisi Kısıklı Klima Bakım Kısıklı Klima Sökme Takma

İşinizi şansa değil uzman ellere bırakın.

Hizmet talep ederken kullandığınız klima cihazının markasını dert etmeyin. Bizler tüm klima cihazlarına sorunsuz hizmet sağlıyoruz. Cihazdaki problem ne olursa olsun kesinlikle çözüm odaklı çalışıyoruz. Klima bakımı gibi has has konularda uzman personellerle çalıştığımız gibi son teknoloji aletler kullanarak cihazlara müdahale ediyoruz.

Kısıklı klima servisi Klima bakımından arızasına montajından satışına kadar hizmet veren özel bir kuruluştur. Firmamız aynı zamanda birden çok klima bayiliğini elinde bulundurarak klima satışı gerçekleştirmektedir. Ücretsiz sunduğu keşif hizmeti ile siz değerli müşterilerine klima alımı hakkında bilgi vererek seçim konusunda yardımcı olmaktadır. Klima servis hizmetimiz mahalle olan Kısıklı ile sınırlı tutulmamış sizin istekleriniz doğrultusunda tüm Anadolu yakası için geçerlidir. Markalar ele alındığında tüm klima cihazları için teknik destek almanız mümkündür. Kısıklı Arçelik klima servisi veya Kısıklı Vestel klima servisi gibi örnekler vermek mümkündür.

Firmamız sadece klima servisidir ve diğer firmalarla karıştırılmamızı özellikle istirham ederiz.

Bakım ve onarım işlerinizde Kısıklı klima servisi

Klima onarımları kesinlikle önlem ve dikkat isteyen bir iş koludur. Öncelikle güvenlik önlemleri alınmalı ve arıza gideri mine başlanmadan önce klima cihazının elektriği kesilmelidir. Arıza tespit edilemediği durumlarda cihaz sökülerek teknik ofise alınmalı detaylı olarak bakılmalı ve sorun çözüldükten sonra test aşamasına başlanmalıdır. Kuşkular giderilinceye kadar klima testte kalmalıdır. Bu süreç iki günün altında kalmamalıdır. Gaz kaçakları kontrol edilmeli varsa giderilmelidir. Test aşamasında cihazda görünmesi muhtemel karlanma sorunları çözülmeli nedenleri araştırılmalıdır. Karlanma sadece eksik klima gazından kaynaklanmaz bu durumu tıkalı olan cihazlarda da görmek mümkündür. Durum böyle olduğunda klima gazı atılarak azot yardımı ile tıkalı olan cihazın açılması gibi teknik işlemler yapılmalıdır.

Hangi cihazın servis hizmetini veriyorsanız o cihazın icat edilmesinden bu yana geçen sürede ki geçmişi çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Eğer hizmet sunduğunuz cihazı tanımıyorsanız verdiğiniz hizmet acemi işi olmaktan kurtulamaz. Bizler işimizi en iyi yapabilmek adına tüm klima cihazlarını çok iyi inceliyor yenilikleri yakından takip ediyor ve kesintisiz hizmet sunmak adına gece gündüz kendimizi geliştiriyoruz.

"

Hangi klima markalarına teknik destek hizmeti veriyoruz

Arçelik, Vestel, Demirdöküm, Denki, Midea, Mitsubishi, Daikin, Alaska, Seg, Altus, Fujitsu, General, Eskimo, Sigma, Airfel, Airwell, Alarko, Toshiba, Rubenis, Baymak, Baxi, Panasonic, Teba, Profilo, Fujiplas, Seikon, Viessmann, Samsung, York, Regal, Hotpoint, Lg, Beko, Bosch, Tronic, Buderus, Vaillant, Rubenis

"

Kısıklı klima bakım servisi

Unutmayın! Bakımsız klimalar sağlığınızı ciddi anlamda tehdit eder ve kendi ömürlerini bitirirler

Klima cihazınız bakımsız kalırsa fazla enerji tüketir. Klimalar bakımsız kalmaları durumunda sizlerin astım bronşit ve lejyoner hastalıklarına yakalanmanıza neden olurlar. Klima bakımlarınızı geciktirmeyin ve zamanında yaptırarak klimanızın arıza yapma olasılığını ortadan kaldırınız. Klima bakım servisi kullanıcıların zihinlerindeki algıları ortadan kaldırmak için bakım esnasında farklılık göstermek amacı ile ev ve iş yerlerinde yapılan işlemlerle teknik ofislerdeki işlemlerin aynısını yapmaktadır. Farklılık sadece bakımın nasıl yapıldığında değildir uygun fiyatlarda da görmek mümkündür. Kısacası klima bakımları hem sağlığımız hem de ekonomimiz adına önemlidir.

Kısıklı Klima Montaj Servisi

Klima montajı uzman kişiler tarafından yapılmalı montaj esnasında tüm güvenlik önlemleri alınmalıdır. Montaj yapılacak beton bloklar sağlam olmalı sağlamlık testinden geçirilmelidir. Montaj bittikten sonra verimlilik kontrol edilmeli eksik kalan işlemler var ise giderilmelidir. Klima sökme takma diğer adı ile nakil işlemleri Kısıklı klima servisi tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu tür işlemler firmamız tarafından paket hizmet olarak değerlendirilir ve fiyatlandırması paket olarak sunulur. Farklı zamanlarda yapılan klima de montaj ve montaj işlemleri paket fiyatlardan çıkartılır normal liste fiyatları uygulanır. Paket fiyatlarımızdan yararlanmak için önce bilgi alın sonra kayıt oluşturunuz. Montaj aparatları uygun zeminde kullanılmalı zeminin sağlamlığına göre montaj aparatları seçilmelidir. Montaj esnasında mutlaka vida dübel kullanılmalı çivi kullanılmamalıdır. Paslı vidalar daha hızlı erozyona uğrayacağından veya temas ettiği diğer metalleri etkileyeceğinden dolayı kullanılmamalıdır. Montaj bitiminde cihaza uygun sigorta bağlanarak çıkabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi gerekmektedir. Enerjini yüksek veya düşük olması durumlarında cihaz tepki verecektir. Böyle olumsuzlukla karşılaşıldığında kullanıcının önlem alması istenmelidir. Çünkü diğer ev aletleri de etkilenmesi muhtemeldir.

Kısıklı Klima Satışı

Firmamızdan klima satın alabilir ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.