Toshiba Klima Servisi

Toshiba klimaların tamamı inverter teknolojisi ile üretilir ve kabiliyetli teknik servislerin müdahale etmesi gereken hashas cihazlardır.

Servis talep formu

Toshiba klima bakım onarım tamir servisi.

Klima, yaz aylarında sıcaklıkların yükselebileceği bir zorunluluktur. Belli bir noktada hava sertleşir ve birkaç taraftar sizi (ve evinizin içini) etkili bir şekilde soğutmak için yeterli değildir.

İklimlendirme:

Mevcut klima sisteminizin elden geçirilmesi veya yenisinin bulundurulması gerekip gerekmediğini, Sonsuz Tesisat, Isıtma ve Drenaj temizliği aramanız gereken şirkettir. Teknisyenlerimiz klima tamiri ve montajı konusunda tam olarak eğitilmiş uzman kişilerdir. Ünite modeli ne olursa olsun, makul bir süre içinde çalıştırıp çalıştırabiliriz.

Kaliteli bakım:

Klima sistemleri fırınlarla aynı bakıma ihtiyaç duyar - havalandırmaları yılda en az bir kez temizlenmelidir. Bunun da ötesinde, sistemin maksimum kapasitede çalıştığından emin olmak için soğutma suyu sızıntılarına karşı da kontrol edilmesi gerekir.

Uygun bakım yapılmazsa, iklimlendirme sisteminiz ya verimli bir şekilde çalışacak, daha yüksek elektrik faturalarıyla size maliyet ödeyecek ya da evinizi olması gerektiği kadar serin tutamayacaktır. Şimdi bir klima sistemi bakım randevusu ayarlayarak bunu önleyin!

Toshiba klima bakımı

Toshiba Arıza Tespit ve Bakım

Evlerde ve işyerlerinde kullanılmakta olan teknolojik cihazlar içerisinde klimanın özel bir yeri bulunmaktadır. İklimlendirme fırsatı sunmakta olan klimalar istenen serin veya sıcak atmosferin oluşturulabilmesi için sürekli çalışmaktadır.

Çeşitli filtre sistemlerinin entegre edilmiş olduğu klimaların verimli bir şekilde çalışabilmesi için periyodik bakımlarının ihmal edilmemesi gerekmektedir. Çünkü klimalar özellikle mevsim geçişlerinden önce periyodik bakıma alınmalıdır.

Toshiba arıza ve bakım servisi hizmeti vermekte olan firmamız bu konuda dünya standartlarında modern uygulamalar geliştirmiştir. Böylece her türlü markanın klima ürünlerinde nitelikli bakım uygulamaları ile beraber müşterilerimize hizmet sunmaktayız..

Samsung klima montaj ve de montaj servisi

Toshiba Kurulum ve Taşıma Servisi

Servisimiz klima montajı yaparken ölçüm işlemlerine son derece dikkat etmektedir. Ayrıca klimanın montajının yapıldığı yerin elektrik tertibatı ve güvenlik uygulamaları göz önüne alınmaktadır. Bu şekilde klima takma işlemleri gerçekleştirilirken kesinlikle elektrik tertibatları ve kablolarının geçtiği yerlere klima konuşlandırılmamaktadır.

Ayrıca sökme aşamasında duvarların deforme olmaması için farklı aparatlar kullanılmaktadır. Taşınma işlemleriniz sırasında klimalarının kolaylıkla sökülerek yeni taşınacağınız evin zeminine takılmaktadır. Bu şekilde gerek yeni alınmış klimalarda gerekse taşıma işlemleri sırasında sökülen klimaların montajında ekonomik fiyat portföyü ile hizmet sunmaktayız.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.