Sigma 48000 Btu Salon Tipi Klima

Sigma salon tipi on/off klima

Sigma salon tipi klima satışı
Ucuz sigma klima
salon tipi klima satışı

Sigma SGM48STC On-Off Salon Tipi 48.000 BTU/h

9,700.00TL

On/Off tarzı sistem ile çalışmakta olup C sınıfı enerji sarfiyatındadır. Sigma salon tipi klimalar 100 ile 150 metrekare alanları ısıtır ve soğuturlar. Enerji tüketimleri ortamdaki insan sayısı boş alanlar ve güneşin direk teması ile farklılık göstermektedir. Daha uzak mesafeye hava üflemeleri ile meşhur olup güçlü fanları sayesinde flaplardan çıkan havayı ortamdaki her köşeye gönderirler. Uygun fiyatları ile klima kullanıcılarının her zaman tercihleri olmuşlardır. Aynı özellikte daha az enerji tüketimine sahip klima cihazları için inverter teknolojisi ile üretilen Sigma klima cihazlarını tercih ediniz..

Ücretsiz Keşif

Uzun Mesafeli Hava Akımı

Ofislerde ve büyük salonlarda ihtiyaca göre 15 metreye kadar hava akımı sağlar. Böylece odanın her yerine eşit ve dengeli hava dağılımı sağlanmış olur.

Geniş Açılı 160° Hava Temini

3 boyutlu 160° hava akımı sayesinde odanın her köşesine havanın yayılmasını sağlar.

3 Boyutlu Hava Akımı

Sıcak ve soğuk hava akımı için iki adet motoru adım adım kullanarak dikey ve yatay hava salınımı fonsiyonunu gerçekleştirir. Böylece hava salınımını ayarlayarak konforlu bir yaşam alanı sağlar.

Yüksek Verimli Hava Temizleme Filtresi

Etkin yapısı sayesinde daha küçük tozları ve diğer kötü kokan maddeleri emerek, temiz bir hava solumanızı sağlar.

Hızlı ve Yavaş

Uzaktan kumanda ile hızlı ve yavaş çalışma özelliğini ayarlayabilir, böylece hava akımı şeklini istediğiniz gibi ayaralayabilirsiniz.