Samsung Klima Servisi

Arızalı ve tamir görmesi gereken Samsung klima cihazlarınız için Samsung klima servisi bakım hizmetleri dıında klima montajı, klima sökme takma alanlarında teknik destek sağlar.

Servis talep formu

Samsung klima bakım onarım tamir arıza montaj servisi.

Ev ve konfor. Bu iki kelimenin doğal olarak bir araya geldiği görülüyor. Kendinizi rahat ettirmek için çabalarsınız: en sevdiğiniz sandalyede rahat yastıklar, duvarlarda hoş renkler, ofiste bir günün ardından rahatlamanıza yardımcı olacak kokulu bir mum.

Konfor, farklı insanlar için farklı şeyler ifade ederken, Samsung klima hizmetlerinin ve ürünlerin her evde konfor yaratmada hayati bir rol oynadığını biliyoruz.

Konfor tutkumuz, kurduğumuz yüksek kaliteli klima ürünlerinden, her bir klima onarımının ustaca uygulanan detaylarına kadar yaptığımız her şeyi etkiler.

Samsung klima bakım tamir arıza onarım servisi

Klima tamir onarım servisi

Klimanız olması gerektiği gibi çalışmadığında, sadece tamir edilmesi gerekebilir. Modern soğutma sistemleri birkaç hareketli parçadan oluşur ve bu parçalardan herhangi biri arızalandığında, sistemin çalışmasıyla ilgili sorunlara neden olabilir. Düzensiz soğutmadan, sistemin tamamen bozulmasına kadar, klimaları rahatsız edebilecek problemler çoktur. Neyse ki, Samsung Klima Servisi olarak hemen hemen her soğutma sorununu çözecek donanıma sahibiz.

En iyi klima bile, sonsuza dek dayanacak şekilde üretilmemiştir. Şu andaki sisteminiz enerji faturalarınızı artırıyorsa ve sizi ve ailenizi yaz aylarında rahat ettirmeyi başaramazsa, iyileştirme yapmanız gerekebilir. Eski klimanızı daha yeni ve daha verimli bir modelle değiştirmek, tekrarlanan arızalardan ve onarımlardan kaçınırken, enerji faturalarınızda büyük tasarruf sağlamanıza yardımcı olabilir. Samsung Klima Servisi teknisyenlerimiz işinde en iyisidir ve uzman klima değişimi için onlara güvenebilirsiniz.

Samsung klima montaj ve de montaj servisi

Samsung Klima Sökme-Takma

Klima Montajı Nasıl Yapılmaktadır?

Samsung Klima Servisi olarak uzun zamandır hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında yer alan klima montajı noktasında büyük bir hassasiyet gösterilmektedir.

Montajın yapılacağı duvar veya zemin seçildiğinde öncelikli olarak sağlamlık kontrolü yerine getirilmektedir. Hemen ardından klimanın montajı için gerekli olan bütün aparatlar matkaplar ile beraber yerine konuşlandırılmaktadır.

Klimanın düşmemesi veya çalışırken titreme yapmaması da klimanın çalışması açısından oldukça önemlidir. Montaj yeri belirlendikten sonra klima montajı için bakır boru ve drenaj sistemleri yerleştirilmektedir. Böylece klimanın sağlıklı bir şekilde çalışması için bütün altyapı hazırlanarak elektrik tertibatı ile beraber klimanın yerleştirme işlemi bitirilmektedir.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.