Kombi peteği temizleme, Kalarifer peteği temizleme, Kimyasallı petek yıkama

  • Kombi petek temizleme
  • Kimyasallı petek temizleme
Kombi petek temizleme

İlaçlı Kombi Petek Temizleme

Isınmada sorun yaşıyorsanız kombi peteklerinizi temizletin.

Kış Aylarında Sıcak Bir Eve Sahip Olabilmek İçin Düzenli Olarak Petek Temizliği Yaptırın

Kış ayları özellikle soğuk hava şartları nedeni ile birçok birey tarafından gelmesinden korkulan aylardandır. Bireyler kış aylarından korkmasının başlıca sebebi ise şüphesiz bu aylarda evinizin yeteri kadar ısınmaması ihtimalidir.

Peteklerdeki sorunlar tam anlamı ile ısınmanızı engeller ve fazla fatura gelmesine neden olur.

Bireyler kış aylarından korkmasının başlıca sebebi ise şüphesiz bu aylarda evinizin yeteri kadar ısınmaması ihtimalidir. Teknolojinin gelişmesi ile eski tip ısınma için kullanılan sobalar yerini doğalgaz ya da elektrik ile çalışan kombilere bırakmıştır. Kombiler sobalara nazaran oldukça verimli bir ısınma sunmaktadır. Kombiler ise ev odalarına petekler aracılığı ile ısıyı gönderen ve yayan ev eşyalarıdır. Petekler odaların teker teker ısınmasında birincil olarak rol almaktadırlar. Ancak peteklerişlevlerini yerine getirmesi için düzenli olarakpetek temizliği işlemini gerçekleştirmek gerekmektedir. Firmamız alanında uzman ekipler ile her türlü petek temizliğini gerçekleştirmektedir.

Petek Temizliği İşlemi Nasıl Uygulanır.

Petek temizliği özellikle kış aylarında evinizin düzgün bir şekilde ısınması için gerekli olan şartların başında gelmektedir. Düzenli olarak temizlik yapılmaması durumunda kombiniz sonuna kadar açık dahi olsa eviniz yeteri kadar ısınmayacaktır. Petek temizlik işlemi ise alanında uzman kişiler tarafından yapıldığı zaman oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Ekipler tarafından yapılan temizlik işlemleri ortalama olarak 2 ila 3 saat arasında tamamlanmaktadır. Sürenin birkaç saati bulmasındaki temel etmen peteklerin düzenli olarak temizlenip temizlenmeyişidir. Petekler özel işlemler uygulanarak teker teker temizlenir ve temizlik işlemi bittikten sonra herhangi bir pürüz olup olmadığının kontrolü sağlanır.

Petek Temizliği Yaptırılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar:

Petek temizliği kış aylarında rahat etmenizi sağlayacak en önemli faktör olduğu için oldukça mühim bir konudur. SERVİS CENTER firması olarak temizlik esnasında tamamen bu amaç için özel olarak üretilmiş olan kimyasalları kullandığı için sorunsuz bir temizlik hizmeti sunmaktayız.

Kullanılan kimyasal temizleyci maddelerin diğer adı da ilaçlı temizlik olarak geömektedir. Kombi peteklerinin içinde birikmiş olan tortuların başka şekilde temizlenmesi olanaksızdır.

Kombi Peteklerini Ilaçlı Temizleme. Kombi peteklerini temizleterek konforlu ısıtmayı elde edebilir daha az doğalgaz faturası ödersiniz.