Daikin Klima Servisi

Sezon başından sezon sonuna kadar sürekli kullandığımız Daikin klima cihazlarına teknik destek anlamında bakım onarım tamir montaj sökme takma kurulum gibi hizmetleri veren firmamız kaliteli servis anlayışını sürdürmektedir.

Servis talep formu

Daikin klima servisi tamir onarım arıza.

Yerine başka bir alternatif koymanın zor olması sebebiyle yaz aylarında serinlemek için tercih edilen klimalar artık kış aylarında ısınmak için de kullanılmaya başlandı. Teknolojinin yarattığı gelişmeler sonucunda oldukça ekonomik ve verimli bir kullanım sağlayan klimaların kullanıma bağlı olarak çeşitli sorunlar çıkarması söz konusu oluyor.

Bu da zamanla ilk günkü verimli çalışmasını kaybeden klimalar anlamına geliyor. Bizler Daikin Klima Servisi olarak sizlere sahip olduğumuz tüm bilgi ve birikimi uzman ekiplerimiz sayesinde sunarak arızalanmış veya ilk günkü çalışma performansını gösterememiş olan klimalarınızın tekrar işlevsel hale gelmesi için çalışıyoruz.

Daikin klima bakımı

Daikin Klima Bakım Servisi ve Arıza Tespiti

Klimanızı Ne Sıklıkta Temizlemelisiniz?
Bu kullanımla belirlenir - çok kullanılan bir klima daha sık temizlenmelidir. Filtrelerin birkaç haftada bir temizlenmesini öneririz.
Yılda iki kez daha iyi olmasına rağmen, profesyonel iç mekan klima temizleme hizmetleri yılda en az bir kez aranmalıdır.

Klimanın yaz veya kış mevsimi başlamadan önce temizlenmesi de tavsiye edilir. Bu, ünitenin kapasiteye ulaşmasını ve sizi rahat ettirmesini sağlar.
Daikin Klima Bakımı klimanızı sağlıklı bir şekilde pırıl pırıl bırakacak bir dizi iç mekan klima temizleme servisi sunar. Bu nedenle bugün bizi arayın ve klima çözümlerinde en iyisini deneyimleyin.

Daikin klima montaj ve de montaj servisi

Daikin Montaj ve Taşıma Hizmeti

Klima montajı işlemleri oldukça önemli ve profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Bu konuda yeni alınan klimanın takılması veya nakil işlemleri nedeni ile klimaların takılması konusunda en kaliteli hizmeti servisimizden alabilirsiniz.

Her bölgede hizmet sunan firmamız Montaj ve Taşıma Hizmeti  konusunda profesyonel bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuda başarılı bir hizmet sunulması firmamız tarafından konusunda uzman teknik servisimiz ile mümkün olmaktadır.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.