Baymak Klima Servisi

Baymak merkez teknik servisi İstanbul'un tüm ilçelerine klima teknik servisi, klima bakımı, klima montajı, klima sökme takma, klima alt yapı hazırlama konularında detaylı ve titiz hizmetler verir.

Servis talep formu

Baymak klima teknik servis merkezi.

Özellikle yaz aylarında 24 saat boyunca çalışıp neredeyse hiç kapatılmayan klimalar oldukça önemli olan makinelerdir. Evlerde kullanılmakta olan klimalar farklı tiplerde üretilmek ile beraber evin ısıtılmasında da katkı sunmaktadır.

Tüm klima çeşitlerinde Baymak Klima Servisi olarak nitelikli uygulamalarla bölge halkının yanında bulunmaktayız. Oldukça tecrübeli bir kadro ile beraber klima servisi hizmeti sunmaktayız. Klimalarınızın kurulumu ve montajı aşamasında sorunsuz bir şekilde hizmet sunarak gerekli ayarlamaları yapıp klimayı çalışır hale getirmekteyiz.

Baymak klima bakımı

Baymak Klima Bakım Servisi ve Arıza Tespiti

Sadece kurulum ve montaj aşamasında değil istenmeyen durumlarda ve arıza gibi hallerde de Baymak servisimiz uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Çok hızlı bir şekilde erişim sağlanarak klimalar gözden geçirilip değiştirilmesi gereken parçalar orijinal ve faturalı ürünler ile yenilenmektedir.

Ayrıca klimalardaki arızalarda klimanın bütün tertibatı ve tesisat gözden geçirilmektedir. Elektrik ve su girişlerine bakılarak problem olup olmadığı tetkik edilmektedir. Kombinin eşanjör ve brülör kısımları mutlaka denetlenerek temizlenmektedir.

Baymak klima montaj ve de montaj servisi

Baymak Montaj ve Taşıma Hizmeti

Klima montajı işlemleri oldukça önemli ve profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Bu konuda yeni alınan klimanın takılması veya nakil işlemleri nedeni ile klimaların takılması konusunda en kaliteli hizmeti servisimizden alabilirsiniz.

Her bölgede hizmet sunan firmamız Montaj ve Taşıma Hizmeti  konusunda profesyonel bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuda başarılı bir hizmet sunulması firmamız tarafından konusunda uzman teknik servisimiz ile mümkün olmaktadır.

TL130.00

Klima bakımında DEV kampanya

Bizim gibi kurumsal çalışan firmalarda yüksek fiyatlar ile yapılan genel bakım fiyatı bizde sadece 130.00TL.